LAN_PRINT_135Заліщики – Зелений Гай – Івано-Золоте – Устечко – Червоно град – Нирків – Поділля – На горянка – Ягільниця – Чортків
(LAN_PRINT_86 Поїздки)
LAN_PRINT_94 projdusvit
Saturday 08 December 2007 - 09:41:29


22-23 грудня – найкоротші за весь рік дні. Коли ми їхали в цей час кататись, не врахували цей факт, і напланували об’їхати багато цікавих місць Тернопілля: Заліщики , Червоноргадський палац , Язловецький замок , руїни церкви в урочищі Монастирок , Бучач , Підзамочок , Чортків.
Отож вже в дорозі довелось значно скоротити маршрут, адже доїхавши до Червонограду, далі їхати кудись вже не було бажання, так там гарно Вночі гуляли при світлі повного місяця руїнами палацу, ходили на водоспад, коротше, не пошкодували, що проїхали і побачили не все, що планували спочатку.

За поїздку трапився кумедний випадок: Міша, з яким ми їздили, перед поїздкою прикрутив до свого велосипеда нові педалі, і чи то там не така різьба була, чи хтось не вміє добре закручувати, але в перший день в нього відлетіла перша педаля, а за 15 км до Чорткова, з якого за 2 години відправлявся наш потяг в Київ, посеред ночі в нього відпала і друга педаль.. притому обидві повністю поз’їдали різьбу в шатунах!
Якщо першу педаль нам змайстрував місцевий майстер, вставивши замість неї довгий болт, то другу ремонтувати вже не було часу, в результаті частково бігли, частково котились з горок, а потім вирізали імітацію педалі з .. ясенового пагону:)

фотозвіт тут
просто звіт тут
LAN_PRINT_303СвітЗаОчі - Велосипедні мандрівки мальовничими куточками України і Світу. Велотур
( http://www.svitzaochi.com.ua/news.php?extend.9 )