LAN_PRINT_135Травневі свята 2016
(LAN_PRINT_86 Поїздки)
LAN_PRINT_94 projdusvit
Saturday 27 February 2016 - 17:15:30

Ось і настала весна. саме час спланувати, куди поїхати на травневі свята.
У нас цього року в програмі довга поїздка по Карпатах і Закарпаттю 1-8 травня, з відвідинами Синевира, Шипоту, одноденним пішим походом на Красну. В Закарпатті продегустуємо місцеве вино і сир, покупаємось у термальних джерелах і річці Тиса. Побачимо Хуст, Берегово, Мукачево. Срібні води Закарпаття
___ Паралельно, відбудеться 2 поїздки по узбережжю Чорного моря. Тут проїдемось вздовж мальовничих пляжів Санжейки і Лебедівки, на човні дійдемо до місця витоку Дунаю, полазимо по Білгород-Дністровській фортеці, спустимось у винні підвали Шабо. У Вилково походим по "кладках" вздовж каналів. У заповіднику побачимо пеліканів, спробуємо дунайський оселедець.
30 квітня - 6 травня "Буджацькі береги"
___ Продовжити "південний вояж" можна поїздкою 7-9 травня "Гранітно-Степове Побужжя". В однойменному заповіднику протікає крізь гранітні пороги Південний Буг. У травні все навколо цвістиме. Унікальний мікроклімат, мальовничі скелі, нікого не залишать байдужими. А Актовський каньйон взагалі на фоні південного степу ніби з'явився тут з якогось фентезійного роману.
Сподіваюсь, кожен знайде для себе цікавий маршрут. Поїхали разом!
LAN_PRINT_303СвітЗаОчі - Велосипедні мандрівки мальовничими куточками України і Світу. Велотур
( http://www.svitzaochi.com.ua/news.php?extend.160 )